Aktuality


OP PIK, React EU a TA ČR ohlásily nové výzvy

I přes rozpačité začátky nového programovacího období se možná blýská na lepší časy. Programy OP PIK, React EU (IROP – PO6) s Technologická agentura ČR ohlásily vypsání nových výzev, které by mělo nastat již v dubnu a květnu. Uvádíme jejich stručnou charakteristiku.

více informací

ILA pomáhá nemocnicím v získání 15 miliard korun z nového investičního nástroje REACT-EU

Jedná se o prostředky určené na pomoc při podpoře zotavení z krize v souvislosti s pandemií covid-19, pro které IROP vytvořil novou prioritní osu PO6. Výzvy č. 98, 99 a 100 budou vyhlášeny na konci března 2021.

více informací

ILA nabízí krizový management projektů

Konec jednoho programovacího období EU (2013-2020), zdržení rozjezdu nového období (2021-2027) způsobené koronavirovou krizí, a navíc k tomu rozběh Fondu obnovy (Next Generation Fund) přinášejí smrtící koktail, který významně problematizuje orientaci v dotační problematice a komplikuje efektivní pohyb v dotačním prostoru

více informací

Studio OFFORM3D otevřelo Knihovnu střihů

V lednu 2021 studio OFFORM3D spustilo nový e-shop. Na stránce https://www.offormshop.com/ je umístěno více než 250 základních střihů oděvů pro ženy a muže včetně různých doplňků.

více informacíNavrhování módy převedli do digitálu, aby šetřili životní prostředí. Chystají třeba kombinézy pro závodní řidiče

článek na startupjobs.cz

více informací

Rozvlní digitální montérky i sukně sestřiček. Budoucnost módy, říká šéfka firmy

rozhovor v IDNES.

více informací