Aktuality

4. veřejná soutěže v programu The Country for the Future vyhlášena

MPO vyhlásilo dne 15. 06. 2022 v programu The Country for the Future, Podprogramu 3 „Inovace do praxe“ již čtvrtou veřejnou soutěž. Podpora bude financována v rámci Národního plánu obnovy.

Výzva je zaměřená na podporu zavádění inovací v malých a středních podnicích. Obsahem projektu mohou být (samostatně nebo v kombinaci):

  • inovace produktu,
  • inovace postupů, tedy procesu výroby nebo poskytování služby,
  • inovace organizační.

Podrobnosti k požadovanému zaměření projektu včetně cílů v oblasti digitalizace, z nichž musí projekt naplňovat alespoň jeden, jsou blíže specifikovány v  zadávací dokumentaci, která je však v této chvíli nedohledatelná. Doufejme, že se objeví v nejbližších dnech!

Výše dotace je omezena výší 20 mil. Kč, intenzita podpory je 50 % způsobilých nákladů. Část dotace poskytovaná dle De minimis je navíc limitována podmínkami tohoto nařízení. Doba trvání podpořeného projektu činí maximálně 36 měsíců.

Termín pro podání žádosti je 5. 8. 2022, zahájení projektů se předpokládá nejdříve od února 2023.

Chcete-li se dozvědět více o dostupných dotacích pro podporu Vašich aktivit, podívejte se na náš web Dotační příležitosti | INNOVATION LEADERSHIP AGENCY (ila.cz), nebo nám napište na ila@ila.cz, rádi Vám obratem odpovíme.

Přihlášení k odběru ILA newsletteruOchrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Otázky? Jsme tu pro vás. Ozvěte se.