Aktuality

CzechInvest spouští projekt Technologická inkubace

Projekt je realizován ve spolupráci se sedmi specializovanými technologickými inkubátory, mezi které patří např. Mobility Innovation Hub, Space Hub, AI Hub, Creative BIC, EcotechHub nebo Tech4Life Hub.

Je určen pro start-upy mladší 5 let, inovátorské firmy a spin-off firmy. V jeho rámci žadatelé budou moci požádat o finanční podporu ve výši 1 100 000 – 4 500 000 Kč a navíc nepřímou podporu v hodnotě 500 000 Kč ve formě workshopů, seminářů, pomoci inkubačních manažerů, konzultací s odborníky na business a technologie. Inkubace trvá maximálně 2 roky.

Podmínkou je předložení podnikatelského plánu přesvědčivě dokazujícího, že projekt, na jehož realizaci se podpora požaduje, je výjimečně inovativní, proveditelný a škálovatelný. 

První výzva projektu se zaměřuje na čtyři odborné oblasti: mobilita, kreativní průmysly, umělá inteligence a ekologie a cirkulární ekonomika. Termín pro podání žádosti do ní je od 1. do 31. 7. 2022, času pro kvalitní zpracování žádosti proto není nazbyt!

Máte-li zájem o podrobnější informace o možném dotačním financování Vašich aktivit, naleznete je na našem webu Dotační příležitosti | INNOVATION LEADERSHIP AGENCY (ila.cz), nebo nám můžete napsat dotaz na náš mail ila@ila.cz, rádi Vám odpovíme.

 

Přihlášení k odběru ILA newsletteruOchrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Otázky? Jsme tu pro vás. Ozvěte se.