Aktuality

Výzvy IROP pro Integrovaný záchranný systém

V Integrovaném regionálním operačním programu byly vyhlášeny výzvy č. 17, 18 a 19 určené na pomoc Policii ČR a Hasičskému záchrannému sboru ČR.

Žadatelé jsou jasně specifikováni  - jedná se o Ministerstvo vnitra a jemu podřízené státní útvary včetně Krajských ředitelství Policie ČR a OSS a jimi zřizované nebo zakládané organizace, které zajišťují vzdělávání a výcvik složek IZS.. Dotace je určená např. na pořízení moderního vybavení včetně detektorů nebezpečných látek, ale i na výstavbu nových hasičských stanic. Tyto výzvy navazují na dříve vyhlášené výzvy č. 12 a 13 určené pro zdravotnické záchranné služby krajů.

Celkem se jedná o částku dosahující téměř 7,5 miliard korun, která bude rozdělena mezi území méně rozvinutých regionů (1 mld.), přechodových regionů (2 mld.) a celé území ČR (přes 4 mld.). Výzvy jsou průběžné s ukončením termínu pro podání žádostí 30.9.2025.

Přihlášení k odběru ILA newsletteruOchrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Otázky? Jsme tu pro vás. Ozvěte se.