Dotační příležitosti
otevřená

OP Z+ - Výzva č. 03_22_029 - Předčasné odchody ze vzdělávání (1)

Termín příležitosti od 06. 10. 2022
Termín příležitosti do 29. 09. 2023
Pro koho jsou prostředky určeny NNO, poskytovatelé sociálních služeb, obce, organizace zřizované kraji/obcemi, dobrovolné svazky obcí.

Zaměření

Výzva je zaměřena na podporu prevence a řešení předčasných odchodů žáků ze vzdělávání prostřednictvím multidisciplinárního přístupu směřující ke zvýšení školní úspěšnosti dětí a mládeže ohrožené školním neúspěchem a ke zvýšení jejich šancí na uplatnění se na trhu práce se specifickým důrazem na děti ze socio-ekonomicky znevýhodněného prostředí v daném regionu. Zavedení multidisciplinárního přístupu směřujícímu ke zvýšení školní úspěšnosti dětí  a mládeže ohrožené školním neúspěchem a ke zvýšení jejich šancí na uplatnění se na trhu práce a nastavení efektivního a účinného systému podpory rodin zaměřeného na identifikaci a redukci problému předčasných odchodů ze vzdělávání a souvisejícího snížení jejich dopadů na rodinu se specifickým důrazem na děti ze socio-ekonomicky znevýhodněného prostředí v daném regionu.

 

Alokace

300 mil. Kč.

Mám dotaz nebo si chci domluvit konzultaci. První konzultace Vašeho projektového záměru zdarma.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Přihlášení k odběru ILA newsletteruOchrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?