Aktuality

Hledáte finanční zdroje na zpracování žádosti o dotaci a jste z Prahy? Řešením jsou asistenční vouchery!

31.12.2021 byl zahájen příjem žádostí v programu Asistenční vouchery MHMP. V jeho rámci jsou poskytovány účelové neinvestiční dotace veřejnoprávním i soukromoprávním subjektům na přípravu a vypracování podrobné dokumentace projektového záměru plánovaného na podání do výzvy vhodného dotačního programu na národní či mezinárodní úrovni či k předložení investorům.

Tento záměr musí být v souladu s Krajskou přílohou k národní RIS3 (Žadatel je povinen před podáním žádosti o dotaci konzultovat projektový záměr s RIS3 developerem strategických projektů PII (Pražský inovační institut, z.ú.)).

Na program je alokováno celkem 12 mil. Kč, alokace na jedem projektový záměr je 100 - 900 tis. Kč. Míra podpory je 90%, režim financování je ex-post. Jeden žadatel může podat až 3 projektové záměry. Příjem žádostí bude ukončen nejpozději 31. 5. 2022.

Pokud chcete využít této příležitosti snížit si 10x náklady na zpracování projektového záměru a žádosti o jeho financování, obraťte se na nás na ila@ila.cz.

Přihlášení k odběru ILA newsletteruOchrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Otázky? Jsme tu pro vás. Ozvěte se.