INNOVATION LEADERSHIP AGENCY

O nás


ILA, s.r.o. je poradenská společnost působící v oblasti vědeckého podnikání již od roku 1994. Vytváříme, plánujeme a koordinujeme inovační projekty založené na výsledcích vědeckého výzkumu a vývoje.

Náš tým se specializuje na získávání finanční podpory z národních (ESIF, TA ČR apod.) a evropských (Horizon2020, Erasmus+, Interreg, EHP) dotačních zdrojů, zejména v oblasti vědy, výzkumu a vzdělávání, sociálních inovací a transferu technologií. Dále poskytujeme projektový management a dotační poradenství, v rámci kterého Vám rádi pomůžeme najít nejvhodnější dotační příležitosti, které Vás posunou na Vaší cestě kupředu.

Naše firemní kultura je postavena na základě dlouhodobé spolupráce s klienty/partnery (především univerzity, vysoké školy a další akademické instituce, ale i MSP, obchodní korporace, NNO, municipality a veřejné a státní instituce), kterým poskytujeme odbornou podporu při přípravě a realizaci jejich projektů. Profesionální a zároveň osobní přístup ke klientovi/partnerovi a budování vzájemné důvěry je naší předností. Věříme, že pouze s tímto přístupem je možné vytvářet trvalé hodnoty, které budou pozitivně přispívat naší společnosti.

NAŠE SLUŽBY:

Zpracování projektových žádostí ILA Commercialization of research and development Technology Transfer ILA
Dotační poradenství Sociální inovace KTT a inovace

Naši partneři

Česká Inovace
Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR
Úřad průmyslového vlastnictví Kazuist logo
Logo Pomoc MAS
AS_logo_WEB
Societas Rudolphina
CVIV