Dotační příležitosti
zavřená

NPO - Výzva k předkládání návrhů projektů v rámci národního plánu obnovy pro oblast vysokých škol pro roky 2022–2024

V rámci výzvy budou podporovány následující aktivity: Digitalizace vzdělávací činnosti a studijních agend, blended learning a distanční výuka, Tvorba nových profesně zaměřených studijních programů, tvorba nových studijních programů v rychle se rozvíjejících, progresivních oborech, upskilling a reskilling.

Termín příležitosti od 14. 12. 2021
Termín příležitosti do 31. 03. 2022
Pro koho jsou prostředky určeny Veřejné vysoké školy.
O kolik je možné žádat Dáno dle přílohy výzvy a zvolenými aktivitami.
Na co je možné prostředky čerpat Digitalizace vzdělávací činnosti a studijních agend - pořízení HW/SW, další techniky nutné pro online výuku, posílení výpočetní kapacity, zvyšování kvalifikace akademických pracovníků v oblasti využívání informačních technologií; Blended learning a distanční výuka: metodická podpora související s online výukou, distančním vzděláváním a blended learning, zvyšování kvalifikace akademických pracovníků v této oblasti; Tvorba nových profesně zaměřených studijních programů; Tvorba nových studijních programů v rychle se rozvíjejících, progresivních oborech; Upskilling a reskilling: tvorba nových programů celoživotního vzdělávání, kurzů zaměřených na rozšiřování dovedností, kurzů vedoucích k získání odborných způsobilostí.

Alokace

3 mld. Kč.

 

Realizace projektu

do 30. 6. 2024

Mám dotaz nebo si chci domluvit konzultaci. První konzultace Vašeho projektového záměru zdarma.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Přihlášení k odběru ILA newsletteruOchrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?